BAKIŞ CATERİNG

Hakkımızda

 
Bakış Catering hizmet verdiği catering sektöründe evrensel kalite ve standartlarda hizmet sunmayı amaçlar. Bu suretle devamlılık simgesi olmayı hedefler. Müşterilerimiz için değer yaratmak beklentilerine teknoloji ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

Her geçen gün rekabetin yönü, boyu ve şiddeti giderek genişlemekte ve artış göstermektedir. Fiyat ve kalite dengesi hiç olmadığı kadar önemli olmaya başlamıştır. Bu iki dengeye en büyük etki ise pazarlama iletişimidir.

Bakış Catering modern dizayn anlayışını benimseyen, genç, dinamik ve yetenekli bir kadrodan oluşmaktadır.

Bakış Catering fiyat politikasında esnek ve cazip çözümler üreterek müşteri memnuniyetine önem vermektedir.
 
Cateringimiz, bünyesinde bulundurduğu geniş host-hostes kadrosuyla her türlü tanıtım ve açılış, seminer organizasyonlarınızdaki stantlarınızda firmanızın ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda karşılama, servis, tanıtım vb. destek hizmetlerini profesyonelce sunmaktadır. Müşterilerimizin gerek gördüğü durumlarda iş öncesi toplantılar ve eğitimler düzenlenebilmekte ve hataya meydan vermeden, kusursuz ve başarılı bir çalışma yapılması hedeflenmektedir.

Bakış Catering olarak büyük emeklerle hazırlandığınız fuar ve tanıtımlarınızda firmanızın modern, dinamik, etkileyici, şık ve saygın bir duruşa sahip olması için genç kültürlü ve iletişim yeteneği yüksek ekibimizle profesyonel çalışmalarınızda gülen yüzünüz olmayı amaçlamaktayız. Sektörümüzde yıllardır özveri ile çalışarak edindiğimiz güvenin bir nişanesi olarak birçok ciddi kuruluşun tanıtımlarını üstlenen ajansımızın referans listesinde sizleri de görmekten onur duyacağımızı belirtiriz.
Sirinevler Fetih Cad Yildirim sok. H.Salih Is Merkezi No: 2 Kat 3 D.20 Bahçelievler / Istanbul
Tel : 0212 723 60 79 Fax: 0212 723 55 69 Mobil: 0533 267 55 48
Ajans Bakis Fuar Ajansi Fuar Catering